Меню

Зустріч зі стейкхолдером Юлією ДУДКЕВИЧ

Здобувачі вищої освіти спеціальностей 076 «Підприємництво та торгівля» та 232 «Соціальне забезпечення»  взяли участь у пізнавальній екскурсії до одного з магазинів торгівельної мережі «Епіцентр», де зустрілися із стейкхолдером Юлією ДУДКЕВИЧ, начальником відділу бухгалтерського обліку.

Юлія ДУДКЕВИЧ під час екскурсії розповіла студентам про структуру Епіцентру, його підрозділи та відділи, власні торгові марки, постачальників з якими вони співпрацюють впродовж багатьох років; про товари, які користуються підвищеним попитом в залежності від сезонності; програми лояльності та знижки.

Цікавилися майбутні фахівці можливістю працевлаштування в гіпермаркет. Стейкхолдер розповіла, що в Епіцентрі створена чітка система професійного розвитку працівників, яка вимагає дисциплінованості, відповідального ставлення до своїх професійних обов’язків, але і передбачає кар’єрний ріст для кожного працівника, постійне навчання, заохочення як моральні так і матеріальні.

 Серед працівників ТМ «Епіцентр» є і випускники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Так, Павло САВЕЛЮК розповів про певні свої досягнення. Спілкування з провідними спеціалістами Епіцентру принесло задоволення як здобувачам вищої освіти, так і викладачам, вони отримали багато цікавої та корисної інформації, після завершення екскурсії подякували Юлії ДУДКЕВИЧ та Павлу САВЕЛЮКУ.

 

Гарант ОП «Аграрне підприємництво та агротрейдинг»,

 Сергій СОКОЛЮК

 

Останні новини

Обговорення програми виробничої практики бакалаврів за спеціальністю 232 "Соціальне забезпечення" із стейкхолдеромЧитати повністю

Обговорення програми виробничої практики бакалаврів за спеціальністю 232 "Соціальне забезпечення" із стейкхолдером

З метою забезпечення якісного проходження виробничої практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 232 "Соціальне забезпечення" відбулось обговорення програми виробничої практики із стейкхолдером освітньої програми – начальником Управління праці та соціального захисту населення Уманської районної державної адміністрації Олегом ЯРОШЕВИЧЕМ.

Читати повністю

Сучасні організаційні форми реалізації інновацій в бізнесі: практичне заняттяЧитати повністю

Сучасні організаційні форми реалізації інновацій в бізнесі: практичне заняття

У процесі вивчення дисципліни «Інноваційна діяльність в бізнесі» відбулося практичне заняття, присвячене актуальній темі – сучасним організаційним формам реалізації інновацій в підприємницькому середовищі.

Читати повністю

Участь завідувача кафедри Сергія Соколюка у міжнародній освітній ініціативі з розвитку Soft SkillsЧитати повністю

Участь завідувача кафедри Сергія Соколюка у міжнародній освітній ініціативі з розвитку Soft Skills

У період з 21 квітня по 31 травня 2025 року (упродовж шести робочих тижнів, із передбаченим щоденним навчальним навантаженням у 6 годин, загальний обсяг – 180 годин) завідувач кафедри, професор Сергій СОКОЛЮК пройшов навчання в межах міжнародної програми підвищення кваліфікації «Soft Skills у вищій освіті: експертиза ЄС», організованої платформою Hub of the EU solutions.

Читати повністю

Підвищення кваліфікації НПП кафедри «Актуальні проблеми сучасного розвитку аграрної сфери економіки»Читати повністю

Підвищення кваліфікації НПП кафедри «Актуальні проблеми сучасного розвитку аграрної сфери економіки»

Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва та бізнес-технологій взяли участь у програмі підвищення кваліфікації наукових працівників установ Національної академії аграрних наук України, загальний обсяг якого склав 180 академічних годин (6 кредитів ЄКТС).

Читати повністю

Всі новини