Остання редакція: 11 листопада 2022

Вітаємо переможців І туру конкурсу студентських наукових робіт

Враховуючи особливості освітнього процесу в Україні під час воєнного стану, відповідно до наказу МОН України від 30 травня 2022 р. № 508, відмінено проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.

На виконання наказу МОН переможців І туру конкурсу з напрямів економіка сільського господарства та АПК і підприємництво, торгівля та біржова діяльність в Уманському національному університеті садівництва нагороджено відповідними дипломами:

І місце ­ Безверхня Дарія Сергіївна, науковий керівник к.е.н., доцент Коротєєв М.А.;

IІ місце ­ Гончарук Аліна Петрівна, науковий керівник к.е.н., доцент Жарун О.В.;

ІІІ місце ­ Зайчук Дар’я Ігорівна, науковий керівник д.е.н., доцент Чернега І.І.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і зичимо подальших наукових здобутків!

Микола Коротєєвдоцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності