Остання редакція: 15 вересня 2023

Долучилися до екологічної акції під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою»

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та здобувачі вищої освіти  спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  та 232 «Соціальне забезпечення» долучилися до екологічної акції під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою» в Уманському національному університеті садівництва.

Мир та гармонія в Україні великою мірою залежать від того, як ми ставимося до довкілля, що нас оточує. Сьогодні у світі очевидні зміни клімату, виснаження природних ресурсів та загрози забруднення довкілля стали насправді палкими проблемами.

Для того, щоб побудувати мирну та процвітаючу Україну, ми повинні дбати про навколишнє середовище. Берегти природу необхідно не лише з економічних чи геополітичних міркувань - це питання національної гідності та культури.

Ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити сталий та гармонійний розвиток нашої держави. Бережімо природу, і вона подарує нам мир і процвітання.