Остання редакція: 15 листопада 2017

НАШЕ ПЕРШЕ СВЯТО «ДЕНЬ СТУДЕНТА»

Студенти 11-пт групи вперше в своєму житті відзначали свято «День студента», яке в усьому світі прийнято святкувати 17 листопада. Хоча з історії нам відомо, що це свято започатковано на трагічних подіях 15 листопада 1939 року (коли було розстріляно під час демонстрації в Чехословаччині студента Яна Оплєтала), та Міжнародний день студента прийнято зустрічати весело – адже це свято молоді, яке об’єднує всіх студентів.

День студента відзначають не лише винуватці свята, а і їх викладачі, випускники. З метою поглиблення дружніх стосунків серед студентів-першокурсників та їх куратора Олени Семенди  свій перший День студента святкували разом у неформальній обстановці в антикафе «Yoda» - успіх у спільній діяльності буде досягнуто лише тоді, коли педагог і студент - союзники та друзі.

Студенти проводили своє дозвілля за чашкою  чаю або кави, отримали масу гарних емоцій, приємних вражень за настільними, комп’ютерними іграми та під час спілкування з друзями-одногрупниками.

Студентство завжди знайде спосіб чудово і весело провести час!

Куратор 11-пт групи Олена Семенда