Остання редакція: 29 листопада 2023

Підтримка психічного здоров’я в умовах стресу

28 листопада взяли участь у пізнавальному вебінарі на тему «Підтримка психічного здоров’я в умовах стресу», який проходив у форматі відеоконференції Zoom. Основною метою заходу було підвищення свідомості про важливість психічного здоров'я та пропагування його доступності для всіх громадян. Спікер заходу — Валентина МАЗУРЕНКО, практичний психолог Уманського національного університету садівництва — під час вебінару поділилися своїми знаннями та досвідом у галузі психічного здоров'я та наголосила на важливості формування стресостійкості в умовах війни. Учасники дізналися про основні причини та симптоми психічних розладів, а також про методи їх профілактики й лікування; отримали корисні поради щодо ведення здорового способу життя, розвитку психологічної стійкості та здатності до подолання стресу.

Дякуємо Валентині МАЗУРЕНКО за корисність, практичність і актуальність отриманої інформації. Подібні зустрічі надають необхідні знання для того, щоб навчитися протистояти стресам, реагувати на стреси без шкоди для себе та свого здоров’я, використовувати різні стратегії реагування на стресові ситуації.

Оксана Тупчій, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності