Остання редакція: 03 липня 2020

ВІТАЄМО СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає завідувача кафедри  підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидата економічних наук, доцента Соколюка Сергія Юрійовича з успішним захистом докторської дисертації на тему «Гармонізація інноваційного розвитку підприємств аграрного сектору в умовах інституційних змін» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки і підприємництва Уманського НУС Нестерчук Юлія Олександрівна.

Захист відбувся 02 липня 2020 року у Приватному вищому навчальному закладі «Європейський університет».

Шановний Сергію Юрійовичу! Бажаємо Вам успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, яскравих моментів у житті, міцного здоров`я, підтримки родини та колег, оптимізму та благополуччя!