Меню

Благоустрій території університету

Територія, на якій розміщені навчальні корпуси і гуртожитки Уманського національного університету садівництва, поряд з відомим старовинним дендропарком «Софіївка» є мальовничим куточком Умані. Наш заклад вищої освіти завжди вирізнявся не лише великою кількістю озеленених територій, а й чистотою довкілля.

Нині, враховуючи карантинні обмеження, колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяв активну участь в поліпшення санітарного та естетичного стану території вузу.  

Озброївшись необхідними знаряддями для роботи, викладачі завзято вирубали кущі в горіховому саді, прибрали сміття, зібрали опале листя та гілля.

 Бадьорий настрій, гарна погода, весняна завзятість, дали свої результати – територія університету виглядає охайно та впорядковано, а викладачі задоволені спільною роботою.

                               Оксана Тупчій, старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Останні новини

Великодні дарунки від кафедри підприємництва та бізнес-технологій: ярмарок та благодійністьЧитати повністю

Великодні дарунки від кафедри підприємництва та бізнес-технологій: ярмарок та благодійність

Викладачі кафедри підприємництва та бізнес-технологій взяли участь у ярмарку, представивши різноманітні кулінарні вироби та hand-made продукцію.

Читати повністю

Весняна толока на кафедрі підприємництва та бізнес-технологійЧитати повністю

Весняна толока на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій

Колектив кафедри підприємництва та бізнес-технологій факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету долучився до весняної толоки.

Читати повністю

Семінар «Траєкторія твоєї кар’єри»: як молоді фахівці та підприємці можуть знайти свій шлях до успіхуЧитати повністю

Семінар «Траєкторія твоєї кар’єри»: як молоді фахівці та підприємці можуть знайти свій шлях до успіху

3 квітня 2025 року на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій, відповідно до плану наукової роботи, проведено науковий семінар на тему: «Траєкторія твоєї кар’єри».

Читати повністю

Вибір майбутньої професії — це друге народження!Читати повністю

Вибір майбутньої професії — це друге народження!

Відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри підприємництва та бізнес-технологій Людмили ПРИСЯЖНОЇ та Тетяни КІРБАЙ з учнями одинадцятих класів ліцеїв Бершадської ТГ Вінницької області.

Читати повністю

Всі новини