Остання редакція: 23 вересня 2020

ВІТАЄМО ІННУ ІВАНІВНУ ЧЕРНЕГУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає кандидата економічних наук, доцента кафедри  підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Чернегу Інну Іванівну з успішним захистом докторської дисертації на тему: «Управління соціально-економічним механізмом підприємницької діяльності в аграрному секторі економіки України», за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством. Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук, академік Академії економічних наук України, ректор Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Ульянченко Олександр Вікторович.

Публічний захист відбувся 22 вересня 2020 року у Вищому навчальному закладі «Національна академія управління».

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!