Прослухали онлайн-курс на тему: «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

В умовах розвитку сфери освіти проблема розв’язання конфліктів інтересів працівниками університету набуває особливої актуальності. Оскільки працівники цієї сфери надають освітні послуги широким верствам населення, то їхня діяльність перманентно може здійснюватися в умовах конфлікту інтересів. Конфлікт інтересів є елементом, що зумовлює корупційні ризики та прояви. Тому уникнення конфлікту інтересів у діяльності працівників університету є подоланням корупції в освітній сфері і надзвичайно актуальною темою діяльності освітньої установи. На її вирішення мають бути спрямовані активна антикорупційна діяльність професійних уповноважених, рішучі дії керівництва університету та й всіх учасників освітнього процесу.
8 липня 2024 року завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності д.е.н, професор Сергій СОКОЛЮК та доцентка Олена ЖАРУН прослухали онлайн-курс на тему: «Зрозуміло про конфлікт інтересів», який був запропонований Національним агентством з питань запобігання корупції на платформі Study.NAZK. По завершенню даного курсу Сергій СОКОЛЮК та Олена Жарун успішно пройшли тестове опитування в результаті чого отримали сертифікат.
                                                                                                         Олена ЖАРУН, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності