Меню

Роль соціального забезпечення в умовах економічної нестабільності: досвід екскурсії здобувачів вищої освіти до центру зайнятості

Нещодавня екскурсія здобувачів вищої освіти спеціальностей 232 «Соціальне забезпечення» та 076 «Підприємництво та торгівля» першого та другого освітніх рівнів та викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності до Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості стала важливою подією для студентів. Під час зустрічі з начальником відділу кар'єрного консультування Уманської філії ЧОЦЗ Ольгою БІЛЕНЬКОЮ здобувачі вищої освіти ознайомилися з основними напрямками роботи центру, а також з державними програмами, які спрямовані на підтримку молоді в започаткуванні власного бізнесу.

Особлива увага була приділена важливості соціального забезпечення в умовах економічної нестабільності, яка спостерігається в країні. Соціальне забезпечення є невід'ємною складовою підтримки населення, особливо в періоди кризи. Воно забезпечує мінімальний рівень захисту для найбільш вразливих категорій громадян, серед яких молодь, що тільки розпочинає свою кар'єру, і люди, що втратили роботу через економічні виклики.

У сучасних умовах зростаючої економічної нестабільності, державні програми соціального забезпечення стають життєво необхідними. Вони дозволяють людям отримати підтримку у вигляді фінансової допомоги, перепідготовки та кар'єрного консультування. Ольга БІЛЕНЬКА підкреслила, що молодь може скористатися цими програмами не тільки для подолання труднощів, але й для розвитку власної справи, що є важливим кроком до стабільного майбутнього.

Така взаємодія закладів вищої освіти і центрів зайнятості є ключовою для розвитку молодих фахівців, оскільки дозволяє їм отримати необхідні знання та інструменти для успішної інтеграції в ринок праці та активного розвитку в сучасних умовах.

 

Наталія БЛЕНДА, доцент кафедри

підприємництва, торгівлі та біржової діяльності,

куратор академічної групи 11 м-сз

 

Останні новини

Підсумки навчального року аспірантів ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Підсумки навчального року аспірантів ОНП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Відбулася атестація здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Доктор філософії» за спеціальністю 076 Підприємництво та торгівля. Здобувачі другого року навчання представили звіти про виконання освітньої та наукової складових освітньо-наукової програми за 2024-2025 навчальний рік, презентували результати власних досліджень, доповіли про участь у конференціях, публікаційну активність, наукову роботу, викладацьку практику та інші види академічної діяльності

Читати повністю

Вітання з нагоди Дня працівників торгівліЧитати повністю

Вітання з нагоди Дня працівників торгівлі

Колектив кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету щиро вітає здобувачів освіти, випускників, науково-педагогічних працівників, стейкхолдерів та всіх фахівців торговельної сфери з професійним святом — Днем працівників торгівлі

Читати повністю

Відбувся захист звітів з науково-педагогічної практики здобувачів освітнього рівня «Доктор філософії»Читати повністю

Відбувся захист звітів з науково-педагогічної практики здобувачів освітнього рівня «Доктор філософії»

На кафедрі підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету відбувся захист звітів з науково-педагогічної практики здобувачів другого рівня вищої освіти «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

Здобувачі вищої освіти успішно опановують онлайн-курси на платформі PrometheusЧитати повністю

Здобувачі вищої освіти успішно опановують онлайн-курси на платформі Prometheus

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Соціальне забезпечення» активно долучаються до сучасних освітніх можливостей, зокрема онлайн-курсів на платформі Prometheus.

Читати повністю

Всі новини