Остання редакція: 08 вересня 2020

Duplicate of Cвяткування ювілею рідного міста Умані

Кожна людина з великою любов’ю згадує те місто, де народилась, де минуло її дитинство, де живуть найрідніші люди. У кожного є своя маленька батьківщина, і якщо їх скласти разом, то вийде одна велика держава – Україна. Для нас наша маленька Батьківщина – це рідне місто Умань.

1 жовтня 2016 року наше місто відзначило 400 річницю від першої писемної згадки. Програма святкування дня міста була насиченою, цікавою та різноманітною. Відбулося безліч заходів, зокрема урочиста хода, нагородження, виставки, в яких активну участь взяв колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Окрасою свята стали виступи художніх колективів Уманського національного університету садівництва, які додали уманчанам та гостям міста багато позитивних емоцій та презентували університет як один з кращих навчальних закладів України.

Свято подарувало позитивні емоції та яскраві незабутні враження.

З ювілеєм, наше славне місто, тебе вітає урочисто Уманський національний університет садівництва!