Остання редакція: 09 жовтня 2020

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ДМИТРЕ КОСТЯНТИНОВИЧУ, З ЧЕРГОВОЮ НАГОРОДОЮ ВІТАЄМО ВАС!!

8 жовтня під час засідання Вченої ради університету делегацією в складі Депутата Уманської районної ради, керівника КСП «Родниківка» Сергія Войченка, члена президії районної ради, голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, Почесного громадянина Уманського району, заслуженого працівника сільського господарства України, директора ТОВ «Прометей» Володимира Мальченка, голови районної державної адміністрації Світлани Волошенюк, голови Уманської районної ради Оксани Супрунець та сільського голови села Родниківка Руслана Яремчука Дмитру Костянтиновичу Семенді було вручено чергову медаль із присвоєним званням «Почесний громадянин Уманського району».

Численні грамоти, подяки від держави, області та району, найвища відзнака «Заслужений працівник сільського господарства України», – це далеко не повний перелік його заслужених нагород.

Колектив викладачів, співробітників і студентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва щиро і сердечно вітає Дмитра Семенду із цією високою нагородою такими словами:

На довгий вік, на многії літа,

На шану від людей, тепло родинне,

Стелися, доле, крізь усе життя,

Лише добром для доброї людини.

Нехай старання Ваші і труди

Помножать успіх в нашім колективі,

Живіть в добрі і радості завжди,

Та будьте все життя щасливі!

Із повагою та найкращими побажаннями колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.