Остання редакція: 31 березня 2016

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК»

24-25 березня 2016 року студентка 4 курсу спеціальності «Економіка підприємства» Уманського національного університету садівництва Тетяна Горбатюк прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК», який проходив на базі Подільського державного аграрно-технічного університету (науковий керівник роботи – к.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, заслужений працівник сільського господарства Дмитро Костянтинович Семенда).

На конкурс було надіслано 64 студентських наукових роботи з 35 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Під час прилюдного захисту наукової роботи на тему «Економічна ефективність олійних культур» студентка Уманського національного університету садівництва показала високий рівень знань, хорошу презентацію, дала обґрунтовані відповіді на запитання.

За результатами презентації та захисту наукової роботи за напрямом «Економіка сільського господарства та АПК» Тетяна Горбатюк, яка гідно представила рідний Уманський національний університет садівництва, посіла  третє місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможця, висловлюємо подяку науковому керівнику і бажаємо подальших успіхів!