Меню

Вітаємо Бленду Наталію Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

28 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.007 в Уманському національному університеті садівництва відбувся публічний захист викладача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Бленди Наталії Олександрівни на тему: «Формування стратегії розвитку продовольчого комплексу» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 051 Економіка. Науковий керівник – Нестерчук Юлія Олександрівна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.

Склад спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.007 затверджений у кількості 5 осіб:

Голова ради:

  1. Мудрак Руслан Петрович, д. е. н., професор, Уманський національний університет садівництва.

Рецензенти:

  1. Пенькова Оксана Георгіївна, д. е. н., доцент, Уманський національний університет садівництва.
  2. Харенко Андрій Олександрович, к. е. н., доцент, Уманський національний університет садівництва.

Опоненти:

  1. Свиноус Іван Вікторович, д. е. н., професор, Білоцерківський національний аграрний університет.
  2. Сегеда Сергій Андрійович, к. е. н., доцент, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

 Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає з успішним захистом дисертації та присудженням ступеня доктора філософії Наталію Олександрівну Бленду та наукового керівника – доктора економічних наук, професора, декана факультету економіки і підприємництва Уманського НУС Юлію Олександрівну Нестерчук!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних звершень та росту, творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!

                                                                       Оксана Тупчій, к.е.н, старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Останні новини

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестаціїЧитати повністю

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестації

30 червня 2025 року у ВСП «Городищенський фаховий коледж Уманського національного університету» відбулася підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (за денною та заочною формами навчання). Головував на засіданні екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету – Сергій СОКОЛЮК.

Читати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємствЧитати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємств

27 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день мікро-, малих і середніх підприємств — важливе свято для тих, хто формує економічний фундамент держав, створює нові робочі місця, забезпечує гнучкість та інноваційність на ринку.

Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

27 червня 2025 року на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету відбулося звітування здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄСЧитати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄС

У період з 13 по 17 червня 2025 року доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій Олена ЖАРУН та Наталія БЛЕНДА успішно пройшли навчання в Літній школі на тему: «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво», що проводилася в межах проєкту Жан Моне «ECONOMY4ALL» за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг навчального курсу склав 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС), що свідчить про достатній рівень теоретичної та практичної підготовки з вищевказаної тематики.

Читати повністю

Всі новини