Остання редакція: 11 травня 2022

Обрізування плодоносного саду в УНУС

У сучасних інтенсивних плодоносних садах обрізування дерев за обов’язкового поєднання з належними агрозаходами є дуже важливим фактором створення високого врожаю. Шляхом обрізування гілок плодовому дереву надають потрібну форму, забезпечують добру освітленість крони, посилюють чи послаблюють ріст окремих гілок, усувають періодичність плодоношення, поліпшують якість плодів та продовжують продуктивний період життя дерева шляхом омолоджування.

В обрізуванні плодового саду УНУС взяли участь завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, доктор економічних наук Сергій Соколюк та кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олександр Непочатенко.

Здійснена обрізка саду допоможе підтримати здоров’я плодових насаджень, їх красу та силу, поліпшить продуктивність та якість врожаю. Вона заздалегідь окреслить гілки, на яких будуть зріти великі плоди з яскравим забарвленням.