Остання редакція: 21 квітня 2023

Онлайн-лекція із навчальної дисципліни «Основи біржової діяльності» на тему «Infrastructure of the stock market»

18 квітня 2023 року доцент кафедри Олена ЖАРУН прочитала онлайн-лекцію із навчальної дисципліни «Основи біржової діяльності» на тему «Infrastructure of the stock market» для здобувачів вищої освіти  першого (бакалаврського) рівня  спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету економіки і підприємництва.

Олена ЖАРУН розкрила особливості інфраструктури фондового ринку України в контексті забезпечення ефективної інвестиційної діяльності. Охарактеризувала теоретичні основи формування інфраструктури фондового ринку, суть функціонування фінансових посередників в контексті забезпечення ефективного функціонування фондового ринку та зазначила класифікаційні ознаки фінансових посередників як суб’єктів інфраструктури фондового ринку.

Високий професіоналізм, вільне володіння матеріалом лекції викликали зацікавленість та жвавий діалог між викладачем та студентами під час якого здобувачі мали змогу висловити свої думки та отримати змістовні відповіді.

Олена Жарун, гарант ОПП

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність