Остання редакція: 16 лютого 2021

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Відповідно до наказу № 01-06/217 від 16.12.2020 року по Уманському національному університету садівництва з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом економіка сільського господарства і АПК; підприємництво, торгівля та біржова діяльність визначено:

І місце – студентку 31-пт групи Зайчук Дар’ю Ігорівну, науковий керівник Тупчій Оксана Сергіївна;

ІІ місце – студента 31-пт групи Ковіту Валерія Сергійовича, науковий керівник Бурляй Олександр Леонідович;

ІІІ місце – студента 31-пт групи Савелюка Павла Павловича, науковий керівник Жарун Олена Володимирівна.

Науково-педагогічний колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає переможців і рекомендує їх до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.