Остання редакція: 11 квітня 2024

Відкрита лекція англійською мовою

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності 9 квітня 2024 року відбулась відкрита лекція англійською мовою з дисципліни «Управління соціально-трудовими відносинами» для здобувачів спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» освітньо-професійної програми «Економіка соціального забезпечення» другого (магістерського) рівня вищої освіти, на яку було запрошено дослідника Університету природних ресурсів і природознавства (Universität für Bodenkultur Wien), директора Центру українських науковців у Австрії (Zentrum ukrainischer Forscher:innen) Наталію АНДРУСЯК.

Тема лекції: «Motivation for work activity».  На даній лекції були розкриті такі питання:

1. Motivation for staff: reality, significance.

2. Material motivation for work activity.

3. Organization of bonuses for staff: extra benefits.

4. Intangible motivation for work activity.

Лекція була проведена англійською мовою з використанням презентації, матеріал був цікавий та актуальний. Всі присутні мали можливість поспілкуватися між собою та отримати відповіді на запитання.

Інна ЧЕРНЕГА, д.е.н.,

професор кафедри підприємництва,