Остання редакція: 26 квітня 2018

Секційне засідання студентської конференції на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Уманського НУС є залучення студентів до наукових досліджень. В цьому році Всеукраїнська наукова студентська конференція відбулася 25 квітня та була приурочена  215-річчю від дня народження О. Д. Нордмана. Після закінчення пленарного засідання студенти спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність продовжили доповідали про результати наукових досліджень на секційному засіданні, що проводилось на кафедрі.

Керівник секції – к.е.н., професор Семенда Д.К.

Керівник студентського наукового гуртка – к.е.н., Семенда О.В.

Староста гуртка – студентка 21 к-пт групи Охріменко Л.О.

До доповідей були залучені  студенти-магістри та студенти старших курсів з доповідями та презентаціями про соціально-економічні проблеми вітчизняних підприємств, проблеми розвитку управління підприємствами, впливу глобалізаційних процесів у світі на економіку України та ін. актуальні проблеми сучасного аграрного виробництва за предметом дослідження.

Найкращими визнано доповіді студентів:

І місце - Безверхня Т.Б. (21к-пт група) «Виробництво олійних культур в Україні»

Керівник – к.е.н., професор Семенда Д.К.

Охріменко Л.С. (21к-пт група) «Виробництво молока та молокопродуктів в Україні»

Керівник – к.е.н., доцент Соколюк С.Ю.

ІІ місце –   Легкодух М.С. (41-е група) «Особливості управління ризиками господарської діяльності»

Керівник – к.е.н., ст. викладач Тупчій О.С.

ІІІ місце – Садова В.В. (41-еп група) «Суть собівартості як економічної категорії»

Керівник – к.е.н., професор Семенда Д.К.

На основі проведеної роботи секції підприємництво, торгівля та біржова діяльність рекомендовано:

1. Схвалити всі представлені доповіді.

2. Студентам, доповіді яких визнані кращими, викласти матеріали своїх досліджень у вигляді статей з опублікуванням їх у збірнику студентських наукових праць.

3. Продовжити дослідження і використати оприлюднені результати при написанні магістерських робіт.

Бажаємо успіхів студентам-випускникам у завершенні їх наукових досліджень та захисті магістерських робіт, а студентам молодших курсів – досягнення високих результатів у навчанні, плідної роботи та продовження наукових досліджень.

Керівник наукового гуртка:

Олена Семенда, к.е.н., ст. викладач кафедри підприємництва,

торгівлі та біржової  діяльності