Остання редакція: 05 квітня 2023

СПІЛЬНА ЛЕКЦІЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ПІДПРИЄМНИТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

5 квітня 2023 року відбулася спільна лекція із навчальної дисципліни «Мікроекономіка» із залученням стейкхолдера для здобувачів вищої освіти  першого освітнього рівня бакалавр спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету економіки і підприємництва.

На лекцію було запрошено Наталію ГРЕБЕННИК, к.е.н., доцента кафедри підприємництва та туризму Одеського національного морського університету. Вона ознайомила студентів із особливостями функціонування стартапів як інноваційних мікроекономічних суб’єктів, а також охарактеризувала важливі аспекти сучасного розвитку і стимулювання інноваційних підприємницьких проектів в Україні.

Старший викладач кафедри економіки Оксана ФРОТЕР  висвітлила теоретичні аспекти формування мікроекономічної моделі підприємства.

Навчальний матеріал доповнювався змістовною й цікавою  мультимедійною презентацією. Професіоналізм, педагогічна майстерність і активність лекторів викликали позитивні враження, зацікавленість, відповідну реакцію слухачів. Здобувачі мали змогу задати питання, висловити свої думки та отримати змістовні відповіді. Поєднання теоретичного матеріалу із наданими рекомендаціями дозволило ґрунтовно розкрити тему лекції.

Висловлюємо щиру подяку пані Наталії за змістовну лекцію та бажання поділитись знаннями й безцінним досвідом.

кандидат економічних наук Оксана ФРОТЕР