Меню
Остання редакція: 15 лютого 2021

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Економіка підприємства; Управління персоналом та економіка праці

    Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної  підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності  з використанням традиційних та новітніх методів та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж. Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навики організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.

Упродовж 175 років Уманський національний університет садівництва гідно тримає марку одного з найкращих вищих навчальних закладів України. Міцна науково-технічна база, високий науковий потенціал, кваліфікований професорсько-викладацький склад університету, широкий вибір спеціальностей – завжди вирізняли його з-поміж інших вищих навчальних закладів держави. Тисячі висококваліфікованих спеціалістів, які у різний час вийшли зі стін університету, сьогодні успішно працюють не тільки на підприємствах міста, а й далеко за його межами.

На відміну від інших напрямів з галузі знань «Управління та адміністрування», навчальним планом з напряму підготовки «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачено в органічному поєднанні вивчення економіки і права, підприємництва, менеджменту й інформаційно-комп’ютерних технологій, а також низку „людинознавчих” дисциплін, які охоплюють теорію і практику соціально-економічних відносин і ділового спілкування. Все це сприятиме підготовці висококваліфікованих та затребуваних спеціалістів.

Випускники за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій. 

Випускники Уманського національного університету садівництва за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримують дипломи державного зразка. Наші випускники підготовлені для роботи на посадах:

 • в підприємствах будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання;
 • в державній службі;
 • в товарних, фондових та валютних  біржах;
 • в агентствах з реклами та маркетингових досліджень;
 • в кадрових агентствах;
 • в агентствах з  нерухомості;
 • в сферах міжнародної торгівлі та туризму;
 • в інвестиційних компаніях;
 • в страхових компаніях;
 • в органах статистики;
 • в рекламних, інформаційних компаніях;
 • в консалтингових та аудиторських фірмах;
 • в банківських та фінансово-кредитних установах;
 • в дилерських та брокерських компаніях;
 • в податковій адміністрації;
 • в інвестиційних, трастових, майнових та пенсійних фондах.

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ!Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!

25 лютого 2021 року буде проведено науковий семінар «Актуальні проблеми АПК» на тему «Зайнятість населення та її регулювання» з використанням платформи Google meet.

Читати повністю

Відбувся фаховий семінар із попередньої експертизи дисертаційної роботиЧитати повністю

Відбувся фаховий семінар із попередньої експертизи дисертаційної роботи

19 лютого 2021 р. проведено фаховий семінар із попередньої експертизи дисертаційної роботи Смертенюка Ігоря Ігоровича на тему: «Інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств в контексті кліматичних змін» на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 07 Управління та адміністрування за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ФАХОВОГО СЕМІНАРУ НА БАЗІ КАФЕДРИ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (засідання відбудеться з використанням платформи Google meet, код доступу https://meet.google.com/vim-aysu-qha)

Читати повністю

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботуЧитати повністю

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Відповідно до наказу № 01-06/217 від 16.12.2020 року по Уманському національному університету садівництва з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом економіка сільського господарства і АПК; підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Читати повністю

Всі новини