Меню
Остання редакція: 10 липня 2019

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Економіка підприємства; Управління персоналом та економіка праці

    Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної  підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності  з використанням традиційних та новітніх методів та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж. Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навики організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.

Упродовж 175 років Уманський національний університет садівництва гідно тримає марку одного з найкращих вищих навчальних закладів України. Міцна науково-технічна база, високий науковий потенціал, кваліфікований професорсько-викладацький склад університету, широкий вибір спеціальностей – завжди вирізняли його з-поміж інших вищих навчальних закладів держави. Тисячі висококваліфікованих спеціалістів, які у різний час вийшли зі стін університету, сьогодні успішно працюють не тільки на підприємствах міста, а й далеко за його межами.

На відміну від інших напрямів з галузі знань «Управління та адміністрування», навчальним планом з напряму підготовки «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачено в органічному поєднанні вивчення економіки і права, підприємництва, менеджменту й інформаційно-комп’ютерних технологій, а також низку „людинознавчих” дисциплін, які охоплюють теорію і практику соціально-економічних відносин і ділового спілкування. Все це сприятиме підготовці висококваліфікованих та затребуваних спеціалістів.

Випускники за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій. 

Випускники Уманського національного університету садівництва за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримують дипломи державного зразка. Наші випускники підготовлені для роботи на посадах:

 • в підприємствах будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання;
 • в державній службі;
 • в товарних, фондових та валютних  біржах;
 • в агентствах з реклами та маркетингових досліджень;
 • в кадрових агентствах;
 • в агентствах з  нерухомості;
 • в сферах міжнародної торгівлі та туризму;
 • в інвестиційних компаніях;
 • в страхових компаніях;
 • в органах статистики;
 • в рекламних, інформаційних компаніях;
 • в консалтингових та аудиторських фірмах;
 • в банківських та фінансово-кредитних установах;
 • в дилерських та брокерських компаніях;
 • в податковій адміністрації;
 • в інвестиційних, трастових, майнових та пенсійних фондах.

Останні новини

БАГАТІ ГРОМАДИ – БАГАТИЙ РАЙОН – БАГАТА ДЕРЖАВА – ЗАМОЖНІ ЛЮДИЧитати повністю

БАГАТІ ГРОМАДИ – БАГАТИЙ РАЙОН – БАГАТА ДЕРЖАВА – ЗАМОЖНІ ЛЮДИ

30 вересня 2020 року на базі Паланської об'єднаної територіальної громади відбувся економічний семінар на тему: «Об'єднання територіальних громад та їх значення у відродженні села», учасниками якого стали викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та досвідчений професіонал Осадчий Володимир Олексійович, який вже чимало етапів становлення, розвитку, падіння і т.д. сільських територій відчув на «собі» та ще й збагачував та переймав досвід країн-сусідів - волостю Отеняс (Естонія), яким вдалося досягти високих результатів, запровадивши реформи, до яких ми ще «не доросли».

Читати повністю

ВІТАЄМО ІННУ ІВАНІВНУ ЧЕРНЕГУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!Читати повністю

ВІТАЄМО ІННУ ІВАНІВНУ ЧЕРНЕГУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Чернегу Інну Іванівну з успішним захистом докторської дисертації.

Читати повністю

Всі новини