Остання редакція: 22 грудня 2023

Проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Відповідно до наказу ректора Уманського національного університету садівництва № 01-06/259 від 13.11.2023 р. «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів університету 13 грудня 2023 р. на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів економіка сільського господарства та АПК і підприємництво та торгівля і соціальне забезпечення.

Для участі у конкурсі було подано 40 студентських наукових роботи, підготованих здобувачами вищої освіти рівнів «бакалавр» і «магістр» спеціальностей 076 «Підприємництво та торгівля» та 232 «Соціальне забезпечення». Представлені на конкурс роботи виконані на актуальну тематику присвячену проблемам ефективного функціонування підприємницьких, торгівельних структур, забезпечення сталого розвитку суб’єктів агропромислового виробництва та розвитку соціального забезпечення населення України.

Розгляд та рецензування студентських наукових робіт проводили відповідні конкурсні комісії. З напрямів економіка сільського господарства та АПК і підприємництво та торгівля комісія затверджена у складі: голова Юлія НЕСТЕРЧУК – д.е.н., професор, декан факультету економіки і підприємництва, члени комісії: Сергій СОКОЛЮК ­ д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, Дмитро СЕМЕНДА ­ к.е.н., професор, Микола КОРОТЄЄВ - к.е.н., доцент, Олена ЖАРУН ­ к.е.н., доцент, Наталія БЛЕНДА – доктор філософії з економіки, доцент. З напряму соціальне забезпечення затверджена комісія у складі: голова комісії: Сергій СОКОЛЮК ­ д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, члени комісії: Інна ЧЕРНЕГА ­ д.е.н., професор, Микола КОРОТЄЄВ - к.е.н., доцент, Олена ЖАРУН ­ к.е.н., доцент, Наталія БЛЕНДА – доктор філософії з економіки, доцент.

Рішенням конкурсних комісій переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт визначено:

з напрямів економіка сільського господарства та АПК і підприємництво та торгівля:

І місце ­ ЗАЙЦЕВ Дмитро Вікторович, 41-пт група – науковий керівник к.е.н., доцент Микола КОРОТЄЄВ;

IІ місце ­ ЩЕРБАКОВА Анжела Олександрівна, 31-пт група – науковий керівник д.е.н., професор Інна ЧЕРНЕГА;

IІ місце ­ МИХАЙЛОВИН Назар Олександрович, 11м-пт група – науковий керівник д.е.н., професор Сергій СОКОЛЮК;

ІІІ місце ­ ТКАЧ Олександр Юрійович, 41-пт група – науковий керівник к.е.н., доцент Оксана ТУПЧІЙ;

ІІІ місце ­ ГУТ Назар Русланович 21-пт група – науковий керівник доктор філософії, доцент Наталія БЛЕНДА;

ІІІ місце ­ КРИВОРУК Тарас Станіславович, 11м-пт група – науковий керівник к.е.н., доцент Олена ЖАРУН.

з напряму соціальне забезпечення:

І місце ­ МОГИЛЬНИЦЬКА Ольга Михайлівна, 11м-сз група група – науковий керівник д.е.н., професор Інна ЧЕРНЕГА;

IІ місце ­ ПОЛІЩУК Дар'я Вадимівна, 21-сз група – науковий керівник д.е.н., професор Сергій СОКОЛЮК;

IІ місце ­ ШЕЛЕНГІВСЬКА Таїсія Олександрівна, 21-сз група – науковий керівник к.е.н., доцент  Олександр НЕПОЧАТЕНКО;

ІІІ місце ­ БАСУН Катерина Олександрівна, 21-сз група – науковий керівник к.е.н., доцент Оксана ТУПЧІЙ;

ІІІ місце ­ ЧЕРНЕГА Анна Юріївна, 11-сз група – науковий керівник доктор філософії, доцент Наталія БЛЕНДА;

ІІІ місце ­ БЕЗВЕРХНЯ Дарія Сергіївна, 11м-сз група – науковий керівник к.е.н., доцент Олена ЖАРУН.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і зичимо подальших наукових здобутків!

доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Микола Коротєєв