Остання редакція: 29 серпня 2024

Вшанування пам’яті захисників України

29 серпня 2024 року День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це важливий і символічний день для кожного громадянина України, адже він нагадує про тисячі героїв, які стали на захист своєї Батьківщини, не зважаючи на загрозу власному життю.

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здобувачі вищої освіти та викладачі вшанували пам’ять провівши виховну годину, де розповіли про події війни, подвиги захисників та важливість збереження національної пам'яті, а також відбулось покладання квітів до пам’ятнику.

День пам'яті захисників України – це не лише день скорботи, але й день єднання нації, коли кожен українець має можливість згадати про подвиг тих, хто віддав своє життя за майбутнє нашої держави. Це нагадування про ціну, яку платить народ за свободу та незалежність, і про те, що боротьба за Україну продовжується і сьогодні.

Дар’я Поліщук, студентка 31-сз групи