Остання редакція: 12 жовтня 2021

Благодійна акція «Твори добро» до Дня захисника України

До прийдешнього Дня захисника України студенти і викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва долучилися до благодійної акції «Твори добро» та зібрали подарунки для наших воїнів, що перебувають у зоні ООС/АТО на сході України.

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. День захисника України – свято, яке увібрало в себе багаті й славні традиції предків та уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії.

Привітання з Днем захисника України – це вираз подяки та підтримки військовим за їхній героїзм та відстоювання Вітчизни!

Низький уклін боронителям рідної землі, котрі наразі відстоюють її незалежність на Сході.  Мирного неба і благополуччя!

За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки -
Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Українські захисники!

Наталія Бленда, викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності