Остання редакція: 18 серпня 2020

Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.002

14 серпня 2020 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.002 Уманського національного університету садівництва з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Новицького Ігоря Валерійовича за темою «Механізми інтегрованого розвитку підприємств зернопродуктового підкомплексу» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 Управління та адміністрування за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Науковий керівник – Нестерчук Юлія Олександрівна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

У відповідності до наказу МОН України від 06.07.2020 року № 897 склад спеціалізованої вченої ради затверджений у кількості 5 осіб:

Голова ради:

1. Школьний Олександр Олексійович, професор кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва, доктор економічних наук, професор.

Рецензенти:

1. Уланчук Володимир Семенович, професор кафедри обліку та оподаткування Уманського національного університету садівництва, доктор економічних наук, професор;.
  2. Харенко Андрій Олександрович, доцент кафедри маркетингу Уманського національного університету садівництва, кандидат економічних наук, доцент.

Опоненти:

1. Резнік Надія Петрівна, завідувач кафедри менеджменту імені професора  Й.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, професор;
  2. Шпикуляк Олександр Григорович, вчений секретар Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України, доктор економічних наук, професор.

Дисертаційна робота виконана здобувачем за новими PhD-програмами в Уманському НУС. Після доповіді дисертанта відбулося досить активне та зацікавлене обговорення наукової роботи, у процесі якого були задані запитання, на які здобувач дав кваліфіковані та повні відповіді.

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада одноголосно прийняла рішення про присудження Новицькому Ігорю Валерійовичу ступеня доктора філософії з галузі знань 07 Управління та адміністрування зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає Ігоря Валерійовича із блискучим захистом та бажає нових наукових звершень, творчого запалу, втілення ідей, енергії, натхнення та нових перемог!

Оксана Тупчій, кандидат економічних наук,

старший викладач кафедри підприємництва,