Остання редакція: 08 жовтня 2021

Підписано договір про співпрацю з Одеським національним морським університетом

4 жовтня 2021 року ректори Одеського національного морського університету – Сергій Руденко та Уманського національного університету садівництва – Олена Непочатенко підписали договір про партнерство та співпрацю між обома закладами освіти.

-       Упевнена, що ми будемо плідно співпрацювати в сфері розвитку навчальних зв’язків, підвищення рівня освітньої, професійної та наукової підготовки фахівців у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, - наголосила представник ректора, д.е.н., завідувач кафедри підприємництва та туризму Ірина Савельєва.

Підписаний договір відкриває нові можливості для кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності у науково-дослідницькій роботі з питань, пов’язаних з обміном практичним досвідом і теоретичними знаннями в даній галузі, участі в організації лекцій, семінарів і конференцій, інформаційній та аналітичній підтримці освітнього процесу, організації і проведені конференцій, презентацій, круглих столів, виставок, у тому числі і міжнародних.

Олена Жарун,  Сергій Соколюк,

гаранти освітніх програм

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність й

Аграрне підприємництво та агротрейдинг