Остання редакція: 11 жовтня 2021

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПІДПРИЄМНИТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

7 жовтня 2021 року відбулася лекція із навчальної дисципліни «Конкурентоспроможність підприємства» із залученням стейкхолдера для здобувачів вищої освіти  першого освітнього рівня бакалавр спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету економіки і підприємництва. Лекцію прочитала Наталія Гребенник, к.е.н., доцент кафедри підприємництва та туризму Одеського національного морського університету. Вона ознайомила студентів із особливостями даної професії, своїми досягненнями, здобутками та проблемами у професійній діяльності, шляхами підвищення конкурентоспроможності підприємств, тощо. Студенти із задоволенням слухали лекцію та ставили безліч запитань.

Щиро дякуємо Наталії Гребенник за чудову зустріч, проявлений інтерес, висловлені побажання і надані рекомендації та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Олена Жарун, доцент кафедри підприємництва,

торгівлі та біржової діяльності,