Остання редакція: 08 листопада 2021

Вітаємо з ювілеєм!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає з ювілеєм кандидата економічних наук, професора Дмитра Костянтиновича Семенду!

Шановний Дмитре Костянтиновичу!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток науки, забезпечили повагу серед колег.

Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати разом з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії! Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів.

З ювілеєм Вас!