Остання редакція: 20 вересня 2024

Спільне лекційне заняття зі стейкхолдером

20 вересня 2024 року у рамках плідної та тісної співпраці зі стейкхолдером, а також в межах лекційного заняття з дисципліни «Управління конкурентоспроможністю бізнесу», доцент кафедри Олена ЖАРУН разом із Віталієм ДІХТЯРЕНКО – начальником відділу збуту ПрАТ «Світ Меблів – Україна» провели спільне заняття на тему: «Формування конкурентних переваг підприємства» для здобувачів вищої освіти 11 м-пт групи спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».

Під час зустрічі обговорили коло питань щодо сфери реалізації конкурентних переваг, видів та джерел їх формування. Професійна подача матеріалу викликали жваву дискусію у здобувачів. Також студенти були ознайомлені з історією створення ПрАТ «Світ Меблів – Україна», з особливостями його діяльності.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності УНУС висловлює щиру вдячність за цікаву зустріч і змістовні та цінні практичні поради Віталію Діхтяренко.

Олена ЖАРУН, доцент

кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»