Остання редакція: 29 жовтня 2022

Спільна лекція для здобувачів другого освітнього рівня спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

28 жовтня 2022 року доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Оксаною Тупчій та президентом Асоціації «Свинарів України», стейкхолдером освітньо-професійної програми «Аграрне підприємництво та агротрейдинг», другого рівня вищої освіти (магістр) Оксаною Юрченко було проведено спільну лекцію на тему «Методологія формування та впровадження програм соціально-економічного розвитку підприємницького середовища» для студентів 11 м-пт групи у форматі відеоконференції Zoom.

Теоретичні аспекти теми заняття розкрила Оксана Тупчій, а практичну частину розповіла здобувачам освіти Оксана Юрченко. Стейкхолдер обгрунтувала визначені в програмі соцільно-економічного розвитку асоціації завдання, проаналізувала матеріальні, фінансові, трудові ресурси, загальноекономічні показники соціально-економічного розвитку Асоціації «Свинарів України».

Викладений матеріал з навчальної дисципліни «Соціально-економічний аналіз підприємницького середовища» для здобувачів другого рівня вищої освіти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність спонукав до жвавого обговорення за темою лекції, отримавши відповіді на запитання під час дискусії, вони вчергове отримали можливість відчути важливість і перспективність обраної спеціальності.

Дякуємо Оксані Юрченко за приділений час та безцінний практичний досвід, яким вона поділилася зі здобувачами!

Оксана Тупчій, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності