Остання редакція: 07 вересня 2016

Науково-дослідна робота кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності

Колектив кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності прозвітував про науково-дослідну роботу, яку виконували по домовленості керівництва ПП «Орієнтир Агро-Б» с. Іванівка Уманського району Черкаської області (керівник Василь Кирилович Бойко) та ПОСП «Уманський тепличний комбінат» м. Умань (керівник Микола Васильович Гордій).

Дмитро Костянтинович Семенда підписав акт виконаних робіт та звіт про науково-дослідну роботу.

Викладачі кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності в науково-дослідній роботі дослідили та опрацювали теоретичні, організаційно-економічні аспекти функціонування й ефективного розвитку виробництва сільськогосподарських культур, визначили та обґрунтували поріг економічної ефективності їх виробництва.