Меню
Остання редакція: 22 червня 2021

Участь у онлайн конференції «Автостопом по кар’єрі в агросфері»

Одним із пріоритетів роботи науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва є не лише навчання та якісна підготовка майбутніх фахівців, а й сприяння у працевлаштуванні студентів нашого навчального закладу. Тому 17 червня 2021 року викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студенти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність взяли участь у онлайн конференції «Автостопом по кар’єрі в агросфері».

Організаторами є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державу та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Даний захід проводився у розрізі таких тем:

як зробити свідомий вибір у кар’єрі,

розуміння та оцінка себе,

аналіз  кар’єрних напрямів,

планування кар’єри,

аналіз себе у агросфері,

зони розвитку,

розуміння професії.

Студенти мали можливість визначити свої сильні сторони для побудови майбутньої кар’єри. Учасники онлайн конференції мали можливість заслухати поради фахівців та у форматі відкритого діалогу отримати відповіді, які виникли у них в процесі виступів.

Зустрічі роботодавців із студентами дають можливість останнім ще під час навчання ознайомитись з умовами роботи і вже у найближчому майбутньому працевлаштуватись за фахом, мати достойний рівень життя та можливість кар’єрного зростання. А тому такі зустрічі є важливими та актуальними, оскільки сприяють підвищенню рівня працевлаштування студентів нашого університету.

                                                                                                                       Інна Чернега, д.е.н., доцент кафедри

                                                                                                                       підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Останні новини

Відбувся круглий стіл на тему: «Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану»Читати повністю

Відбувся круглий стіл на тему: «Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану»

Читати повністю

Всі новини