Меню

Участь у онлайн конференції «Автостопом по кар’єрі в агросфері»

Одним із пріоритетів роботи науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва є не лише навчання та якісна підготовка майбутніх фахівців, а й сприяння у працевлаштуванні студентів нашого навчального закладу. Тому 17 червня 2021 року викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студенти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність взяли участь у онлайн конференції «Автостопом по кар’єрі в агросфері».

Організаторами є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державу та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Даний захід проводився у розрізі таких тем:

як зробити свідомий вибір у кар’єрі,

розуміння та оцінка себе,

аналіз  кар’єрних напрямів,

планування кар’єри,

аналіз себе у агросфері,

зони розвитку,

розуміння професії.

Студенти мали можливість визначити свої сильні сторони для побудови майбутньої кар’єри. Учасники онлайн конференції мали можливість заслухати поради фахівців та у форматі відкритого діалогу отримати відповіді, які виникли у них в процесі виступів.

Зустрічі роботодавців із студентами дають можливість останнім ще під час навчання ознайомитись з умовами роботи і вже у найближчому майбутньому працевлаштуватись за фахом, мати достойний рівень життя та можливість кар’єрного зростання. А тому такі зустрічі є важливими та актуальними, оскільки сприяють підвищенню рівня працевлаштування студентів нашого університету.

                                                                                                                       Інна Чернега, д.е.н., доцент кафедри

                                                                                                                       підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Останні новини

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестаціїЧитати повністю

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестації

30 червня 2025 року у ВСП «Городищенський фаховий коледж Уманського національного університету» відбулася підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (за денною та заочною формами навчання). Головував на засіданні екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету – Сергій СОКОЛЮК.

Читати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємствЧитати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємств

27 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день мікро-, малих і середніх підприємств — важливе свято для тих, хто формує економічний фундамент держав, створює нові робочі місця, забезпечує гнучкість та інноваційність на ринку.

Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

27 червня 2025 року на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету відбулося звітування здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄСЧитати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄС

У період з 13 по 17 червня 2025 року доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій Олена ЖАРУН та Наталія БЛЕНДА успішно пройшли навчання в Літній школі на тему: «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво», що проводилася в межах проєкту Жан Моне «ECONOMY4ALL» за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг навчального курсу склав 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС), що свідчить про достатній рівень теоретичної та практичної підготовки з вищевказаної тематики.

Читати повністю

Всі новини