Меню

Підприємництво – основа розвитку економіки України

У першу неділю вересня традиційно відзначається День підприємця України. 03 вересня 2024 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності проведено науковий семінар «Актуальні проблеми АПК» на тему: «Майбутнє України в успішному розвитку підприємництва». У роботі семінару взяли участь здобувачі освіти спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля і 232 Соціальне забезпечення та науково-педагогічні працівники кафедри.

Перед учасниками семінару із доповідями виступили: 

— д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Соколюк Сергій Юрійович «Підприємництво в умовах воєнного стану»;

— ФОП Корчова Олена Віталіївна «Досвід організації власної справи».

Про особливості та виклики розвитку підприємництва в умовах воєнного стану поінформував присутніх Сергій СОКОЛЮК. У своїй доповіді він наголосив, що сьогодні підприємці тримають економічний фронт, а розвиток підприємництва – є основою майбутнього відновлення економіки України на інноваційній основі.

Із великим зацікавленням учасники семінару слухали виступ Олени Корчової, яка започаткувала та успішно розвиває власний бізнес із вирощування мікрозелені. Пані Олена розповіла про те, що спонукало її стати підприємцем, поділилась цінним практичним досвідом організації та масштабування власного бізнесу, а також окреслила плани на подальший розвиток. Вона відзначила, що в умовах сьогодення існує безліч проблем та викликів у веденні бізнесу, проте справжні підприємці їх долають, власним прикладом доводячи, що не можна опускати рук ні за яких обставин. Щоб стати успішним підприємцем треба мати особливий талант, багато працювати, вивчати досвід, постійно вдосконалювати свої знання та відкривати нові шляхи для розвитку.

Доповідачі дали відповіді на цілий ряд запитань, що виникли в процесі дискусії.

Дякуємо доповідачам та учасникам семінару за цікаву та змістовну зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю у сфері практичної підготовки фахівців.

Микола КОРОТЄЄВ, к.е.н., доцент кафедри підприємництва,

торгівлі та біржової  діяльності

Останні новини

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестаціїЧитати повністю

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестації

30 червня 2025 року у ВСП «Городищенський фаховий коледж Уманського національного університету» відбулася підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (за денною та заочною формами навчання). Головував на засіданні екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету – Сергій СОКОЛЮК.

Читати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємствЧитати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємств

27 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день мікро-, малих і середніх підприємств — важливе свято для тих, хто формує економічний фундамент держав, створює нові робочі місця, забезпечує гнучкість та інноваційність на ринку.

Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

27 червня 2025 року на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету відбулося звітування здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄСЧитати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄС

У період з 13 по 17 червня 2025 року доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій Олена ЖАРУН та Наталія БЛЕНДА успішно пройшли навчання в Літній школі на тему: «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво», що проводилася в межах проєкту Жан Моне «ECONOMY4ALL» за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг навчального курсу склав 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС), що свідчить про достатній рівень теоретичної та практичної підготовки з вищевказаної тематики.

Читати повністю

Всі новини