Остання редакція: 17 березня 2016

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку національних економік: від мікро- до макрорівня», яка відбудеться 8 квітня 2016 року в місті Одесі.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції«Проблеми та перспективи розвитку національних економік: від мікро- до макрорівня», яка відбудеться 8 квітня 2016 року в місті Одесі на базі кафедри менеджменту Міжнародного гуманітарного університету.

Кінцевий строк подання матеріалів: 25 березня 2016 року (включно).

Форма участі: особиста та дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська та румунська.

До початку роботи конференції буде видано збірник матеріалів, сертифікат учасника та програму заходу.
У разі дистанційної участі, збірник тез разом з сертифікатом та програмою будуть надіслані після проведення конференції учасникам заходу на поштову адресу, вказану в анкеті, протягом 15 робочих днів.
Для перегляду додаткової інформації про конференцію, у разі зацікавленості, Ви можете завантажити інформаційний буклет.

Контакти організаційного комітету:
вул. Фонтанська дорога, 33, м. Одеса, 65009