Остання редакція: 15 жовтня 2018

Не порушуючи традицій, ми відзначали свято спорту, здоров’я та дружби!

Студенти-другокурсники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стали учасниками свята, присвяченого спорту, здоров’ю та дружбі, яке відзначали вдруге в Білогрудівському лісі.

Студенти нашої групи, в допомогу першокурсникам, брали активну участь у різноманітних спортивних естафетах, змаганнях з футболу, волейболу… Нам дуже приємно, що студенти нашої групи подружились з першокурсниками та весело проводили час разом: розпалили вогнище, приготували смажену картоплю і шашлик. Під час пікніка було згадано чимало веселих історій, хлопці грали на гітарі та співали веселі пісні, насолоджуючись природою гарного осіннього дня в лісі.

Ми отримали масу гарних емоцій, приємних вражень. Тож наша студентська родина об’єдналася, стала більшою, сильнішою та дружнішою!

Дякуємо організаторам за таке чудове свято: деканату факультету економіки і підприємництва, зокрема - заступнику декана з виховної роботи – Власюк Світлані Анатоліївні та студентам-членам ради студентського самоврядування.

Наше здоров’я – у наших руках! Доброго усім здоров’я!

Студенти 21-пт групи та куратор Олена Семенда