Остання редакція: 15 листопада 2017

З Днем студента!

Ох, життя студентське, фартове-різнокольорове. До чого ж ти цікаве і незабутнє! Шумні свята і гори конспектів, нескінченна курсова і посиденьки до пізньої ночі, хвилювання перед сесією і довгождана дорога додому — все це так знайомо романтичним «мученикам» науки.

Вітаючи вас з Днем студента, ми хочемо нагадати про те, що на наше молоде покоління покладаються великі надії! Пройде всього кілька років і саме вам належить будувати нові міста, вчити підростаюче покоління, створювати твори мистецтва та завойовувати для країни перші місця в світі! Тож бажаємо вам вчитися побільше, але не забувати і про відпочинок, завжди бути задоволеними своїм життям і бути оточеними вірними друзями!

З повагою, викладацький колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності