Остання редакція: 01 грудня 2023

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

Відповідно до наказу по Уманському національному університету садівництва «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році» № 01-06/259 від 13.11.2023 на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» і з спеціальностей «Підприємництво та торгівля» та «Соціальне забезпечення».

Для розробки конкурсних завдань, критеріїв оцінки їх виконання та проведення олімпіади створені комісії олімпіади у складі: з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та зі спеціальності «Підприємництво та торгівля»: голова – д.е.н., професор Сергій СОКОЛЮК, члени: к.е.н., професор Дмитро СЕМЕНДА, к.е.н., доцент Микола КОРОТЄЄВ, к.е.н., доцент Олена ЖАРУН, зі спеціальності «Соціальне забезпечення»: голова – д.е.н., професор Сергій СОКОЛЮК, члени: д.е.н., професор Інна ЧЕРНЕГА, к.е.н., доцент Микола КОРОТЄЄВ, к.е.н., доцент Олена ЖАРУН.

В олімпіаді взяли участь здобувачі освіти, які навчаються за спеціальностями 076 «Підприємництво та торгівля» та 232 «Соціальне забезпечення». Конкурсні завдання олімпіади передбачали вирішення тестових питань та розв’язок ситуаційних задач. Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та зі спеціальностей «Підприємництво та торгівля» і «Соціальне забезпечення» відповідно. За результатами перевірки завдань конкурсною комісією визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Ними стали:

- з навчальної дисципліни «Економіка підприємства»:

І місце ­ Щербакова Анжела Олександрівна, 31-пт група;

ІІ місце­ Гут Назар Русланович, 21-пт група;

ІІ місце ­ Кононенко Костянтин Павлович, 21-пт група;

ІІІ місце ­ Зайцев Дмитро Вікторович, 41-пт група;

ІІІ місце ­ Попелюх Анна Сергіївна, 11м-пт група;

ІІІ місце ­ Дубінська Анна Юріївна, 11м-пт група;

- зі спеціальності «Підприємництво та торгівля»

І місце ­ Дубінська Анна Юріївна, 11м-пт група;

ІІ місце ­ Зайцев Дмитро Вікторович, 41-пт група;

ІІ місце ­ Кононенко Віктор Павлович, 21-пт група;

ІІІ місце ­ Герасимчук Віталій Валерійович, 41-пт група;

ІІІ місце ­ Гут Назар Русланович, 21-пт група;

ІІІ місце ­ Зайчук Дар’я Ігорівна, 21м-пт група.

- зі спеціальності «Соціальне забезпечення»

І місце ­ Поліщук Дар'я Вадимівна, 21-сз група;

ІІ місце ­ Чернега Анна Юріївна, 11-сз група;

ІІ місце ­ Басун Катерина Олександрівна, 21-сз група;

ІІІ місце ­ Шеленгівська Таїсія Олександрівна 21-сз група;

ІІІ місце ­ Білова Анастасія Олегівна 21-сз група;

ІІІ місце ­ Могильницька Ольга Михайлівна 11м-сз група.

Вітаємо переможців та дякуємо усім здобувачам освіти за активну участь у проведенні олімпіади!