Остання редакція: 18 березня 2019

Інноваційний розвиток свинарства сьогодні обговорено на науковому семінарі на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

З метою формування професійної компетенції у студентів 18 березня 2019 року викладачами кафедри в черговий раз було організовано зустріч з професіоналом-практиком – Оксаною Юрченко – Президентом Асоціації «Свинарі України», яка не зважаючи на свій статус та досвід роботи в аграрній галузі економіки, здобуває другу вищу освіту саме за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в стінах нашого університету.

Під час наукового семінару на тему: «Свинарство в Україні: стан та перспективи розвитку» учасники заслухали цікаву доповідь Дмитра Семенди – професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щодо вирішення проблеми забезпечення населення нашої країни м'ясними продуктами харчування.

Студенти та викладачі кафедри із доповіді Оксани Юрченко «Вітчизняне свинарство: стан галузі та виклики виробництва» дізнались про конкурентні переваги високотехнологічного виробництва свинини, ознайомились із станом галузі вітчизняного свинарства, із проблемами поширення вірусу африканської чуми свиней, внаслідок чого поголів'я скорочується, із тенденціями на ринку свинини, ознайомились із підприємствами-лідерами на вітчизняному ринку свинини. Під час виступу було наголошено, що успіхи лідерів промислового свинарства значною мірою пов'язані з високим професіоналізмом працівників, а вимоги до кваліфікації постійно зростають, тому промислове свинарство виявилося не забезпечене компетентним персоналом та чекають, що теперішні студенти із багажем знань, отриманих у нашому вузі, в майбутньому теж будуть працювати у галузі промислового свинарства.

І в підсумку ми дійшли висновку, що подальший розвиток вітчизняного промислового свинарства можливий за допомогою застосування інноваційних підходів до генетики, утримання і годівлі тварин високоякісними кормами, а також ефективного управління процесами виробництва й кадрового менеджменту

Студентів та викладачів, присутніх на зустрічі, зацікавила інформація доповідачів, які в свою чергу дали відповіді на цілий ряд запитань, що виникали під час зустрічі.

Сподіваємось, що інформація, донесена під час семінару, була цікавою і корисною.

Керівник наукового гуртка:

Олена Семенда, к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової  діяльності