Остання редакція: 23 вересня 2021

Засідання наукового студентського гуртка

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  відбулося засідання наукового студентського гуртка. Засідання проведено 22.09.2021 р. відповідно до плану роботи наукового студентського гуртка кафедри.

У роботі гуртка взяли участь здобувачі вищої освіти освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які презентували результати власних наукових досліджень.

Доповіді студентів, присвячені актуальним питанням функціонування підприємницьких структур викликали жваву дискусію за участю студентів та викладачів кафедри. За результатами обговорення рекомендовано продовжити дослідження за обраною тематикою та означено перспективи подальшого наукового пошуку.

Керівник наукового гуртка:

Микола Коротєєв, к.е.н., доцент кафедри підприємництва,

торгівлі та біржової  діяльності