Меню

180-річниця від дня заснування Уманського національного університету садівництва

Уманський національний університет садівництва пройшов великий шлях становлення та розвитку. З року в рік зростає авторитет університету як флагману освіти і науки, як лідера у підготовці кадрів високої якості та кваліфікації. Безсумнівна роль і вагомий внесок у вихованні молодого покоління належить потужному професорсько-викладацькому складу, серед яких шановані професори та доктори наук, доценти та кандидати наук, видатні освітяни та науковці.

Система безперервної підготовки науково-педагогічних працівників сприяє передачі досвіду між поколіннями вчених та викладачів. Навчальний процес невпинно удосконалюється, модернізується і все більше відповідає вимогам світового академічного простору.

День народження університету – наше спільне свято, добра нагода оглянутися на пройдений шлях, згадати здобутки і досягнення професорсько-викладацького складу  університету, насолодитися концертною програмою, поспілкуватися у неформальній обстановці.

Щиро вітаємо наш університет із 180-річчям! Уманський національний університет садівництва займає гідну позицію серед вищих закладів освіти нашої Держави і цей ювілей — ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю викладачів університету. Багато вчених і викладачів, тисячі його випускників зробили гідний внесок у розвиток української та світової науки. Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!

З нагоди 180-річчя та за вагомі здобутки в освітньо-науковій діяльності було нагороджено грамотою університету колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

За вагомі професійні досягнення, активну участь у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів, бездоганну працю та з нагоди 180-річчя університету грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Миколу КОРОТЄЄВА.

Бажаємо всім і надалі йти в ногу з часом. Нехай Ваша сумлінна праця в ім’я університету й України залишатиметься такою ж плідною і допомагатиме успішно виховувати молоде прогресивне покоління вільної, суверенної, квітучої країни!

Оксана Тупчій, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Останні новини

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестаціїЧитати повністю

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестації

30 червня 2025 року у ВСП «Городищенський фаховий коледж Уманського національного університету» відбулася підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (за денною та заочною формами навчання). Головував на засіданні екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету – Сергій СОКОЛЮК.

Читати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємствЧитати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємств

27 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день мікро-, малих і середніх підприємств — важливе свято для тих, хто формує економічний фундамент держав, створює нові робочі місця, забезпечує гнучкість та інноваційність на ринку.

Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

27 червня 2025 року на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету відбулося звітування здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄСЧитати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄС

У період з 13 по 17 червня 2025 року доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій Олена ЖАРУН та Наталія БЛЕНДА успішно пройшли навчання в Літній школі на тему: «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво», що проводилася в межах проєкту Жан Моне «ECONOMY4ALL» за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг навчального курсу склав 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС), що свідчить про достатній рівень теоретичної та практичної підготовки з вищевказаної тематики.

Читати повністю

Всі новини