Меню
Остання редакція: 25 вересня 2023

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти

22 вересня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. 

Програма святкування була насиченою, цікавою та різноманітною. Окрасою свята стали виступи художніх колективів Уманського національного університету садівництва, які додали студентам та гостям багато позитивних емоцій та презентували університет як один з кращих навчальних закладів України.

Свято подарувало позитивні емоції та яскраві незабутні враження.

Вітаємо юних студентів за спеціальностями «Підприємництво та торгівля» та «Соціальне забезпечення» із початком навчального року та бажаємо насиченого студентського життя, плідного навчання, багато приємних вражень і яскравих емоцій в Уманському національному університеті садівництва.

Останні новини

Відбувся круглий стіл на тему: «Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану»Читати повністю

Відбувся круглий стіл на тему: «Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану»

Читати повністю

Всі новини