Остання редакція: 04 вересня 2024

Участь у міжнародному проєкті «Distance education. Course for university management and teachers»

Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського НУС взяли участь у міжнародному навчальному курсі для академічного персоналу під назвою «Distance education. Course for university management and teachers», що тривав з 1 по 21 серпня 2024 р.

Навчання проводилося у двох форматах: синхронному та асинхронному. Асинхронний компонент, розміщений на платформі Moodle в Молдовському державному університеті, включав презентації, навчальні матеріали та оцінювання. Учасники мали можливість брати участь у дискусіях на форумах та відвідувати Zoom для живої взаємодії.

Усі учасники, які успішно завершили навчальні модулі та пройшли оцінювання, отримали сертифікати, що підтверджують їхні досягнення у професійному розвитку.