Остання редакція: 20 листопада 2020

ВІТАЄМО СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА З НАГОДИ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ ДОКТОРА НАУК

Щиро вітаємо завідувача кафедри  підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Соколюка Сергія Юрійовича  з офіційним присудженням наукового ступеня та отриманням диплому доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління  підприємствами (за видами економічної діяльності) на підставі рішення Атестаційної колегії від 24 вересня 2020 року, диплом ДД №007847. Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки і підприємництва УНУС Нестерчук Юлія Олександрівна.

Шановний Сергію Юрійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди присвоєння наукового ступеня доктора економічних наук. Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх!