Остання редакція: 27 листопада 2019

ЗНАННЯ СТУДЕНТІВ – ГОРДІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ!

27 листопада на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 навчальному році», відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства». У заході взяли участь студенти третього курсу спеціальностей: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка».

Олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства» передбачала чотири варіанти завдань, що вміщували по три блоки завдань: І – тестові завдання; ІІ – ситуаційні задачі та ІІІ – теоретичні завдання.

За рішенням комісії: голови - к.е.н., доцента Сергія Соколюка та членів: к.е.н., професора Дмитра Семенди, к.е.н, доцентів Олени Жарун, Миколи Коротєєва та Олени Семенди визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства»:

І місце – Дарія Якубовська (21к-пт група);

ІІ місце – Євгеній Зайчук (31-пт група), Діана Малаховецька(31-о група);

ІІІ місце –  Вікторія Маринчук(31-е група), Богдан Майданик (31-пт група)..

Науково-педагогічний колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає переможців і рекомендує їх до участі в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади!