Остання редакція: 25 жовтня 2017

Профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, маркетингу, економічної кібернетики та інформаційних систем тісно співпрацюють з коледжами. Саме у рамках такої співпраці доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олена Жарун, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем  Сергій Концеба, старший викладач кафедри маркетингу Ірина Корман відвідали Мигійський коледж МДАУ та Первомайський медичний коледж.

Зустріч пройшла у привітній атмосфері, студентам коледжу була надана детальна інформація про умови вступу до Уманського національного університету садівництва та переваги навчання у нашому університеті.

Щиро дякуємо керівництву коледжу та студентам за сприяння у проведені профорієнтаційної роботи.

Олена Жарун, кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності