Остання редакція: 19 липня 2024

Профспілкова зустріч в Уманському університеті садівництва: «Основи мінної безпеки. 10 кроків до життя»

Відбулась зустріч з уповноваженими: Уманської РПО працівників АПК, Профспілки працівників агропромислового комплексу України, Черкаської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

В рамках зустрічі тренерами Андрієм Поповим та Владом Різником проведені тренінги з охорони життя, з питань протимінної безпеки під час війни та після її завершення. Тренери сертифіковані ДСНС України детально розповіли про характеристики мін, снарядів, бомб і ракет  на прикладі безпечних макетів, роздрукованих на 3-D принтері, ознайомили з офіційним та неофіційним маркуванням вибухонебезпечних територій, з виглядом й принципом дії вибухонебезпечних предметів, що найбільш розповсюджені на території України. Також звернули увагу  щодо алгоритму дій у разі виявлення таких вибухонебезпечних предметів у вигляді "10 кроків до життя".

Дякуємо ЦК профспілки за такі змістовні і надважливі зустрічі з профспілковим активом університету.