Остання редакція: 09 травня 2022

Презентація результатів наукових досліджень англійською мовою на засіданні студентського наукового гуртка

4 травня науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та здобувачі вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяли участь у засіданні студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва.

Студентка 41-пт групи Дар’я Зайчук презентувала доповідь на тему: «The development of the innovative activity in the agricultural sphere». Науковий керівник: завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, д.е.н., доцент Сергій Соколюк.

Питання, висвітленні у доповіді, присвячені інноваційному розвитку аграрного сектора економіки України, наразі є надзвичайно актуальними у контексті гарантування як національної, так і глобальної, продовольчої безпеки.

Дар’я Зайчук під час доповіді продемонструвала вільне володіння англійською мовою та глибоку обізнаність з темою наукових досліджень. Виступ було ілюстровано яскравою та змістовною презентацією.

Дякуємо Дар’ї за якісну презентацію результатів наукових досліджень на рівні факультету економіки і підприємництва.

Керівник студентського наукового гуртка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Микола Коротєєв