Меню
Остання редакція: 29 вересня 2023

Неформальна освіта – складова освітнього процесу здобувачів вищої освіти

Визначальна характеристика неформальної освіти полягає у тому, що вона є альтернативою або доповненням до формальної освіти у процесі навчання людини протягом всього життя.

Неформальна освіта – складова освітнього процесу здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою-професійною програмою 232 «Економіка соціального забезпечення».

Тож здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою-професійною програмою 232 «Економіка соціального забезпечення»  11 м-сз групи Козій Артур, Сакович Крістіна, Рубаненко Катерина, Михайленко Артур пройшли навчання на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – першого й найбільшого проєкту безкоштовної освіти для всіх в Україні.

Курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю» допоміг опанувати тему 10 «Особливості соціального забезпечення в територіальних громадах» навчальної дисципліни «Система соціального забезпечення», що є обов’язковою до вивчення  для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою-професійною програмою 232 «Економіка соціального забезпечення» відповідно до навчального плану.

Вітаємо здобувачів вищої освіти з успішним проходженням курсу неформальної освіти, про що свідчать отримані сертифікати.

 

Інна ЧЕРНЕГА, гарант освітньо-професійної програми «Економіка соціального забезпечення» другого (магістерського) рівня вищої освіти, д.е.н., професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності