Меню
Остання редакція: 30 травня 2023

Виховна година на тему: «Міжнародний день захисту дітей»

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності окрім якісної підготовки здобувачів вищої освіти значну увагу приділяють і виховній роботі. Так, 30 травня напередодні святкування Міжнародного дня захисту дітей, професором кафедри Інною ЧЕРНЕГОЮ, куратором 11 м-сз групи була проведена виховна година зі здобувачами  вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» спеціальності 232 «Соціальне забезпечення».

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children». В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей. Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави.

Під час проведення виховної години була висвітлена інформація щодо історії Дня захисту дітей, офіційного затвердження даного свята, символу Міжнародного дня захисту дітей, відзначення свята в Україні в умовах сьогодення та ін.

Також була наведена статистична інформація за даними Державної казначейської служби України та Міністерства фінансів України.

Дана тема виховної години була, є і буде актуальною завжди для всіх людей, а особливо це стосується здобувачів освіти за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення», оскільки вони обрали свій фах, що безпосередньо стосується захисту дітей. Адже кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Отож, запрошуємо абітурієнтів на навчання за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення», яка завжди буде актуальною і потрібною у суспільстві, а фахівці – затребуваними на ринку праці.

 

Інна ЧЕРНЕГА,

куратор 11 м-сз групи