Остання редакція: 11 квітня 2024

Відкрита лекція зі стейкхолдером з дисципліни «Управління соціально-трудовими відносинами»

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності 26 березня 2024 року відбулась відкрита лекція з дисципліни «Управління соціально-трудовими відносинами» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» освітньо-професійної програми «Економіка соціального забезпечення», на яку було запрошено стейкхолдера - директора Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості Артема САВЕНКА.

Тема лекції: «Заробітна плата як основний дохід від трудової діяльності». На даній лекції були відкриті такі питання:

1. Заробітна плата: сутність, функції.

2. Організація заробітної плати в умовах ринкової системи господарювання.

3. Нормування праці та його роль у визначенні заробітної плати.

4. Системи оплати праці.

5. Тарифна система оплати праці.

Дана лекція була змістовна, наповнена цікавою інформацією, теоретичний матеріал був підкріплений статистичними даними та практичними прикладами. Всі присутні мали змогу задати питання лектору та отримати на них вичерпні відповіді.

Інна ЧЕРНЕГА, д.е.н.,

професор кафедри підприємництва,